SCnet Romania


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

SCnet Romania
SCnet Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
SCnet Romania

Cei mai bogati oameni isi construiesc propriile afaceri. Toti ceilalti isi cauta de lucru.

Radio
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Vrei sa fii propriul tau sef si sa dispui dupa dorinta de timpul tau?
SCNet DAY Sinaia 18 iunie EmptySam Dec 10, 2011 12:13 pm Scris de Emilian

» Seminar Referenţi Sinaia 19 iunie
SCNet DAY Sinaia 18 iunie EmptyDum Iun 12, 2011 12:57 am Scris de Emilian

» SCNet DAY Sinaia 18 iunie
SCNet DAY Sinaia 18 iunie EmptyDum Iun 12, 2011 12:55 am Scris de Emilian

» Prezentari
SCNet DAY Sinaia 18 iunie EmptyDum Iun 12, 2011 12:54 am Scris de Emilian

» Va rog sa respectati acest regulament
SCNet DAY Sinaia 18 iunie EmptyDum Iun 12, 2011 12:26 am Scris de Emilian

» Afacerea Secolului 21 :)
SCNet DAY Sinaia 18 iunie EmptyJoi Mar 03, 2011 8:19 am Scris de Emilian

Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
Emilian
SCNet DAY Sinaia 18 iunie Vote_lcapSCNet DAY Sinaia 18 iunie Voting_barSCNet DAY Sinaia 18 iunie Vote_rcap 

Statistici
Avem 4 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: timpsibani

Membrii nostri au postat un numar de 8 mesaje în 6 subiecte
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator

Flags counter
SCNet DAY Sinaia 18 iunie Flags_0
Flux RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

SCNet DAY Sinaia 18 iunie

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1SCNet DAY Sinaia 18 iunie Empty SCNet DAY Sinaia 18 iunie Dum Iun 12, 2011 12:55 am

Emilian

Emilian
Admin


18 iunie · 11:00 - 17:00
Locaţie
Hotel Cota 1400
Str. Drumul Cotei
Creat de
SCnet Romania
Mai multe informații
Avem plăcerea de a vă invita la SCNet DAY, eveniment care va avea loc sâmbătă, 18.06.2011, între orele 11:00-17:00, la Hotel Cota 1400, Str. Drumul Cotei, localitatea Sinaia, judeţul Prahova.
În cadrul acestui eveniment, sub îndrumarea domnului Radu Şerban, participanţii vor primi informaţii despre sistemul binar şi partea de carieră SCNet.
Colaboratorii care doresc să participe la SCNet DAY, trebuie să se înscrie OBLIGATORIU la info@scnetromania.com , cel târziu la data de 16.06.2011, ora 17:00. Aceştia vor trebui să ne semnaleze intenţia de participare prin completarea şi trimiterea formularului de înregistrare SCNet DAY (descărcabil de pe www.scnetromania.com , după logare, la Informaţii Generale, secţiunea Download) la adresa de e-mail info@scnetromania.com .
Pe baza acestui formular de înregistrare se va emite o factură cu valoarea menţionată pe formular, factură care va fi trimisă colaboratorului. Astfel se va achita suma de 40 lei pentru Coffee Break, iar opţional 80 lei pentru cina festivă (TVA inclus şi reducerea 10% SCNet). Cei care optează pentru meniu vegetarian trebuie să anunţe acest aspect odată cu înscrierea.
Plata facturii se va face cel târziu până la data de 16.06.2011, ora 12:00, în contul RO57 BACX 0000 0006 0954 7000 deschis la Unicredit Ţiriac Bank (nu se percepe comision bancar). Menţionăm faptul că nu se acceptă plata cu numerar în ziua evenimentului.
După achitarea facturii, suma va fi transferată în contul SCNet (cont intermediar) a fiecărui participant, de unde aceştia trebuie să emită un voucher, cu aceeaşi valoare, către SCNet. Voucherul va trebui printat şi prezentat la începutul evenimentului SCNet DAY.
Detaliile pentru acomodare şi cazare vor fi afişate săptămâna viitoare pe site-ul oficial şi pagina de Facebook a SCNet.

NOTĂ: Termenul de anulare a înscrierii/participării este data de 16.06.2011, ora 17:00, situaţie în care banii vor putea fi folosiţi la următorul SCNet DAY.

https://romaniascnet.forumgratuit.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum